En Yakın Finansçınız

Vulcan Forged PYR Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 19

Vulcan Forged PYR Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

PYR Coin son dönemde ortaya çıkan metaverse evreninde yer alan kripto para türlerinden bir tanesidir. Vulcan Forged olarak bilinen oyna kazan türünde ki bu oyun ilk olarak DeFi platformu üzerinden işlem görmeye başlamıştır. Geniş bir coğrafyaya hizmet veren şirketin ana merkezi Yunanistan’da olmakla birlikte Ukrayna ve UK’da ofisleri de bulunmaktadır.

PYR Coin içerisinde oyun için özel olarak hazırlanan ekipmanlar, karakterler ve NFT koleksiyonları alınıp, satılabilmektedir. Sistem içerisinde oluşturulan ekosistem içerisinde birçok arazi mevcuttur. Bu arazilere yatırım yapılarak uzun vadede ciddi kazançlar elde edilmesi mümkün olabilmektedir. Toplamda 10 bin arazi olduğu aktarılmaktadır.

PYR Coin Nedir?

PYR Coin ilk olarak 2021 yılının Kasım ayının sonundan itibaren borsalarda listelenmeye başlandı. Hızlı bir giriş yaptığı sektörde metaverse evreninde yer alan oyna kazan tabanı ile hizmet sağlamaya başladı. Vulcan Forged isimli oyunun içerisinde yer alan kripto para sayesinde oyuncular ticaret yapabilmekte ve yatırımlarını yönlendirebilmektedir.

Temelinde Grekor-Romen dönemine ait karakterler yer alan oyunun toplamda 3*3 km’lik bir sanal dünya sunulmaktadır. MMO oyun işleyişine sahip olan sistemin temelinde zincir teknoloji yer almaktadır. Özel koleksiyonların yer aldığı NFT pazarı en dikkat çekici noktadır. Kısa sürede çok ciddi bir yükseliş yakalaması yatırımcıların dikkatinin çekmesine yardımcı olmuştur.

PYR Coin Geleceği 2022

PYR Coin piyasalarda ilk olarak 2020 yılında işlem görmeye başlamıştır. Ancak en yüksek sıçrayışını 2021 yılının sonuna doğru yapmayı başarmıştır. Piyasaya ilk olarak 1 PYR Coin 14.8 TL değeri ile giriş yapmıştır. 24 Aralık 2021 tarihinde 1 PYR Coin TL karşılığı 271.85 TL’ye ulaşmıştır. Kasım-Aralık döneminde en yüksek sıçrayışını gerçekleştirmeyi başarmıştır.

İlginizi çekebilir  GAL Token Durmuyor. Şampiyonluk Fırtınası Galatasaray Tokeni GALCOİN’i Uçurdu

Son 24 saatlik işlem hacminin 998 milyon TL seviyesine çıktığı görülmektedir. PYR  Coin ile ilgili olarak 5 yıllık dönemde beklentiler 146 ile 166 dolar arasında değişmektedir. Günümüz kuruyla 2026 yılında kripto paranın değerinin 1826 TL’yi bulması beklenmektedir. Bazı analizlerde 300 dolar seviyesini dahi görebileceği aktarılmaktadır.

PYR Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

PYR Coin birçok farklı borsada işlem görmektedir. İlk 700 kripto para arasında yer alan sisteme dahil olmak ve yatırım yapabilmek için ülkemiz merkezli olan Paribu ve BTCTürk sistemlerini dahi tercih etmek mümkündür. Bunlarla birlikte Binance, KuCoin, QuickWap, ZT, Hoo, Huobi Global, Bittrex, Hotbit ve Dodo gibi borsaları tercih edebilirsiniz.

Bu borsalara üye olup, hesabınızı doğruladıktan sonra hesabınıza istediğiniz miktarda yatırım yaparak PYR Coin alım-satım yapmaya başlamanıza imkan tanınmaktadır. Uzun süre belirli bir seviyede ilerledikten sonra başka borsalara açılmasıyla birlikte çok ciddi yükseliş göstermesi, yeni kripto para tercihleri yapmak isteyen yatırımcılar tarafından hızlıca tercih edilmeye başlanmasına neden olmuştur.

PYR Coin Yorum

PYR Coin yatırımı yapmadan önce yorumları okumalı, grafiklere bakmalı ve verileri incelemeniz gerekmektedir. Uzun vadede 150-300 dolar arasında bir seviyeye geleceği analistler tarafından tahmin edilmektedir. Sizlerde bu analizleri, grafikleri okuduktan sonra yatırım için bu kripto parayı tercih etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dünyanın en güçlü kripto para borsalarından birisi olan Binance gibi bir noktada listelenmiş olması ve belirli bir yükseliş trendine sahip olması sebebiyle bu ağ içerisinde yer alarak yatırım yapabilirsiniz. Doğru yatırım noktasını bulmak, grafiklerden bunu çıkarmak ve güvenilirliğine inandıktan sonra istediğiniz miktarda yatırım yapmaya karar vermek sizlere kalıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.