En Yakın Finansçınız

Win Coin Geleceği Win Coin Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022 2023

0 6

Win Coin Geleceği Win Coin Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022 2023

Win coin yorum , geleceği ve fiyat tahmini özellikle 2022 ve 2023 için bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

WIN coin nedir?

Blockchain tabanlı ilk oyun ekosistemi olmayı hedefliyor. WINK projesi, yenilikçi, küresel bir oyun platformu oluşturma misyonuyla Ekim 2017’de başlatıldı. Fiyatı ilk airdrop’tan bu yana önemli ölçüde arttı. Ancak, bu kripto para biriminin fiyatı henüz yatırımcıları çekecek kadar yüksek değil, ancak son zamanlarda çeşitli yatırımcıların ilgisi nedeniyle fiyat fırladı. WINk belirteci henüz ikincil piyasada listelenmemiştir ve satın alınabilecek bile değildir.

WINk projesi bir IEO projesidir. Amacı blockchain tabanlı bir oyun oluşturur. Şu anda, bir dizi kripto para borsasında listelenmiştir. WINK satın almadan önce, saygın bir borsaden emin olan önemli. WINk ekibi de zararı pazar vb. Gelecekteki projeleri yeni ve dApp’ler neden ortalanacak.

WINk, TRON ağında merkezi olmayan bir oyun platformudur. Gerçek dünyayı blockchain alanına entegre etmeyi amaçlamaktadır. WINklink Oracle, geliştiriciler için güvenilir bir veri akışı sağlar. Bu şekilde, bir geliştirici akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan oyun platformlarını gerçek dünyadaki verilerle entegre edebilir. WINk ayrıca kullanıcıların WIN belirteçlerini birkaç blok zincirine yatırmasını sağlayarak dApp’ler için ideal bir platform haline getirir.

Win coin yorum

Nispeten yeni bir proje olmasına rağmen, Wink son haftalarda, öncelikle merkezi olmayan oyun platformu ve yüksek kaliteli merkezi olmayan uygulamalardan yararlanma yeteneği nedeniyle önemli bir popülerlik kazandı. Yaklaşık bir milyar dolarlık piyasa değeriyle Wink, yakın gelecekte en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Para biriminin fiyatı son 24 saatteki en büyük kazancı kaydetti ve 10 Ağustos’taki düşük noktasından 11 Ağustos’taki en yüksek seviyesine% 80 atladı. İşlem hacmi de% 343’e yükseldi!

İlginizi çekebilir  Trust Wallet Coin Geleceği ve TWT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Win Coin fiyatı

Win coin fiyatı, projenin web sitesine yönelik öfkenin bir sonucu olarak düşmeye devam etti. Kripto para biriminin 1 dolar işaretine ulaşmadan önce önemli miktarda değer düşürmesi gerekecek. Buna ek olarak, kısa vadeli fiyat tahminleri ayı. Bu kısa vadeli fiyat tahminlerine ek olarak, WINk token’ın kısa vadeli görünümü ayı olmaya devam ediyor. Kripto para biriminin 1 dolar işaretine ulaşmadan önce daha da çökmesi muhtemel. Bu nedenle, bu kripto para birimine yatırım yapma konusunda dikkatli olmak önemlidir.

Win Coin Geleceği

WIN henüz emekleme aşaması olmasına rağmen, önceki kazanımları geri kazanmaya gitti ve Nisan 2021 de 0,0003 $ ‘da potansiyel bir çift dip oluştu. Genel olarak kripto parasininin iyi şekilde bu boğa desenini daha oluşturmadı. GovCapital’e göre, WIN belirteci 2022 sonunda 0.000559 $ ve yıl sonuna kadar 0.0015 $ tanene kadar. Şirket, parası 2023 sonunda 0,00291 dolara, yıl sonunda ise 0,0656 dolara yükseliceği tahminleri yapılıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.