En Yakın Finansçınız
BTC
$57,391.09
+5.54
ETH
$4,335.31
+6.52
LTC
$198.64
+4.6
DASH
$179.78
+0.88
XMR
$237.43
+4.62
NXT
$0.02
+1.77
ETC
$47.72
+3.38
DOGE
$0.21
+2.89
ZEC
$242.67
+2.6
BTS
$0.05
+4.12

Xisde Fan Token İçin Apolloex ile Ortak Oldu Geleceği 2022

0 6

Xisde, Fan Token İçin Apolloex ile Ortak Oldu

Blockchain şirketi Apollo EX ile iş birliğini duyurdu. Açıklamaya göre Xisde Tokens, hayranlara veya destekçilere premium içeriğe, özel ürünlere ve diğer avantajlara erişim sağlayacak. Tokenin 18 Ekim’de piyasaya sürüleceği biliniyor. Bu tarihten itibaren hayranların varlık satın almak ve sunulan tüm avantajları görmek için özel pazarı ziyaret edebilecekleri açıklandı.

Firmalardan Fan Token Açıklamaları

Xisde’nin kurucu ortağı Luiz Fontes, oluşturulan hayran jetonları hakkında şunları söyledi: “Tarih yazdık! Resmi olarak Brezilya’daki ilk eSpor organizasyonuyduk, tüm hayranlarımız için kendi taraftar tokenlarımızı geliştirip piyasaya sürdük. Bu sistem bir Korint inancına sahiptir. Letters to, Barcelona, Milan, Futbol ve daha fazlasında PSG, NAVI ve Team Vitality, kendi sistemini geliştirmek için ilham aldık.”

E-Sports organizasyonu, halka açılmadan önce yatırımcılar için özel bir satış gerçekleştirdi. Xisde, kuruluşu1 milyon jeton sattığını ve mevcut tüm varlıklarını bir saat içinde sattığını iddia etti. Xisde’nin kurucu ortağı Tom Toledo şu cümleleri ekledi: “Bu, kripto para dünyasına ilk adımımız. Dürüst olmak gerekirse, son birkaç aydır bu pazara çok aşina olmam gerekiyor ve burada güçleniyoruz. Xisde Taraftar Token ile izleyiciler, kayıt sırasında özel indirimler, oyunlar, özel kameralar ve bonuslar gibi çeşitli avantajlar. ”

Fan Token Ne İşe Yarar?

Jetonlar kulüp eşyaları, VIP deneyimleri ve daha fazlasını satın almak için kullanılabilir. Ayrıca kulüplerin taraftar kitleleriyle daha güçlü ilişkiler kurmasını sağlar. Fan Token, Bitcoin veya Ethereum’un Temel Değer İlkeleri tarafından desteklenmeyen bir kripto para birimidir. Taraftarların kulübe katılmasına ve kendi benzersiz ilgi alanlarının tadını çıkarmaya odaklanmalarından değer alırlar.

Chiliz (CHZ), trendi ilk ve en dikkate değer hayran tokeni olarak başlattı. Sonuç olarak, PSG taraftar jetonları, Galatasaray taraftar jetonları ve Juventus taraftar jetonları dahil olmak üzere birçok taraftar jetonu oluşturuldu. Bu kripto para birimleri ayrıca blockchain alanına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Fan Token Nasıl Ayırt Edilir?

Taraftar tokenleri genellikle hayran kitlelerinin ve spor kulüplerinin bir parçası olarak kullanılır. Ethereum ve Bitcoin gibi kripto para birimlerinin aksine finansal veya teknik sorunlara çözüm sağlamazlar. Başka bir deyişle, eğlence ve ödüle dayalı jetonlar gibidirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.