En Yakın Finansçınız
BTC
$57,092.61
+0.2
ETH
$4,577.03
-1.21
LTC
$207.92
+0.01
DASH
$178.62
-0.8
XMR
$231.24
-2.72
NXT
$0.02
-3.38
ETC
$47.74
-1.16
DOGE
$0.21
-2.94
ZEC
$227.79
+3.27
BTS
$0.05
+0.57

Yangından Kaçar Gibi Arkanıza Bakmadan Kaçın. Bitcoin 15 Bin Dolara Sürükleniyor

0 0

Analist Bitcoin’i Bırakıp Asla Arkana Bakmamayı Söyledi
Biotechvalley Insights’tan bir analiste göre, kripto yatırımcıları bitcoin satmalı ve “geriye bakmamalı”. Analist , Bitcoin ( BTC ) 64.895 $ ‘dan 30.066 $’ a düşmeden ve% 50’den fazla değer kaybetmeden önce, önceki bir makalede yatırımcıları uyardığını söyledi . Biyoteknoloji danışmanlık grubu yatırımcısı, insanların “bitcoin ile ilgili herhangi bir şeyi tasfiye etmeyi veya kısaltmayı düşünmeleri gerektiğini” vurguluyor.

Salı günü yayınlanan makale , “Son çöküş, Bitcoin’in güvenli bir sığınak, değer deposu veya enflasyon / piyasa düzeltmesine karşı bir koruma olmadığını, ancak bir hafta içinde% 50 düşebilen spekülatif bir token olduğunu kanıtlıyor.” . “Bitcoin, egzotik katalizörlerini tüketti ve dünya çapında hükümetlerin koordineli düzenleyici saldırısı altında. Bu noktada, onu daha fazla çökmekten kurtarabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum ”diye ekliyor analistin raporu.

Biyoteknoloji yazarı , 8.041 blogcu arasında 7.211 sırada yer alan ve derecelendirme başına ortalama% -18,3 getiri sağlayan bir finans blog yazarıdır. Bununla birlikte, Biotechvalley Insights’ın araştırmacısı ” bitcoin’in öldüğüne inanan tek kişi değil . İki gün önce, altın böceği Peter Schiff, ethereum ve bitcoin hakkında hoşnutsuz bir şekilde tweet attı.

Ethereum, 19 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 1.850 $ ‘ı çıkardı. Bitcoin, 19 Mayıs’ın en düşük seviyesinden çıkmasına 2 bin dolardan daha az uzaklıkta. 10 Mayıs’ta 10.000 kripto para biriminin toplam piyasa değeri 2.485 trilyon dolara ulaştı. 1.3 trilyon doların altına düşmesi iki haftadan kısa sürdü ”dedi.

Biyoteknoloji danışmanlık grubu Biotechvalley Insights’tan bir analist, Bitcoin, kripto varlığının tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 53 kaybettikten sonra “parti açıkça bitti” inanıyor. Biyoteknoloji danışmanlık grubu analisti, kripto yatırımcılarının “periyodik bir ölü kedi sıçramasıyla ümit eğimini aşağıya çekmeye” şahit olacağını düşünüyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyatların 15.000 $ ‘a düşmesini bekliyor.

Biotechvalley Insights’ın analisti, Bitcoin’in düşüş sarmalının çoğu kişinin beklediğinden daha uzun süreceğine inanıyor. Analistin hedef fiyatı, BTC başına 15.000-16.000 ABD Dolar, ancak “bu noktada milyon dolarlık soru şu olacaktır: yangından mı kaçtık?”

Bitcoin’in buradan düşmek için uzun bir yolu olduğuna inanıyorum. Periyodik olarak ölü bir kedi zıplamasıyla yavaş yavaş umudun aşağısına ineceğini düşünüyorum. Teknoloji ciddi şekilde zarar gördüğünden, tüm gemi batmadan önce balonun içinde satış yapan ilk kişi olmak daha iyidir.

Bitcoin ( BTC ) ve sayısız diğer kripto para birimi, çevresel kaygılar nedeniyle şiddetli bir incelemeyle karşı karşıya kaldı ve hükümetler aşırı düzenlemelerle çatışıyor. Biyoteknoloji analisti, bunların kesinlikle sorun olduğunu söylüyor, ancak kripto para birimleri de “aşırı bir kaldıraç oranına sahip.”

Raporda, “Birçok yatırımcı marj gereksinimini karşılayamadığından, herhangi bir beklenmedik fiyat düşüşü hızlı likidasyona yol açabilir” diye belirtiyor. “Buna ek olarak, Bitcoin balinalarının piyasayı manipüle ederek ve perakende yatırımcıların pozisyonlarını tasfiye etmek için beklenmedik dalgalanmalara neden olarak bu aşırı kaldıraçtan kazanç sağladıkları bir sır değil.”

Analistin oyun planı, “31.000 ABD Dolarına kadar Bitcoin’i ( BTC ) kısaltmak ve pozisyonun% 30-50’sini tasfiye ederek maliyet tabanını karşılamak ve sürekli olarak evin parasıyla kısa devre yapmaktır.” Araştırmacı, bu aralıkta kilit bir direnç olacağını düşünüyor, ancak direnç kırıldıktan sonra “19-20.000 $” civarında olması bekleniyor.

** Bu makale yayınlandıktan sonra, analistin Biotechvalley Insights’tan editörüyle ilgili Bitcoin.com News’e bir e-posta gönderildi. Kişi, Seeking Alpha’da barındırdığı analiz makalesine bir yorum ekledi ve biyoteknoloji analistinin söz konusu makaleyi sildiği iddia edildi.

Biotechvalley Insights analisti ve bitcoin başına 15.000-16.000 dolar hedefi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu konu hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Kaynak Bitcoin.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.