Yazılımdan kolay para kazanmak

Yazılımdan kolay para kazanmak

0 39

Yazılım çok geniş bir alan ve birçok alanda çalışma ve yükselme imkanı mümkün. Ben bugün size kendi fikrime göre en kolay para kazanma şekli olan Web programlamadan bahsedeceğim. 

Yazılımdan kolay para kazanmak

Kolay bir şekilde bir web sayfasının temeli olan HTML ve CSS öğrenerek basit web sayfaları oluşturmanız mümkün. Bunlara ek olarak kendinizi bu 2 alanda geliştirdiğinizde çok daha geniş kapıları kendiniz için açabilirsiniz çünkü çok fazla framework imkanı var CSS için. Çok daha basit ve kolay şekilde web sayfalarınızı kodlayabileceksiniz. Amacınıza  göre sitenizi hazırladıktan sonra hosting ve domain alarak yayınlayabilirsiniz.

Yayınladıktan sonra isterseniz kendinize özgü web sayfanıza özel reklamlar, tanıtımlar alarak para kazanabilirsiniz veya Google Adsens ile anlaşıp reklamlarınızı Google’ dan alıp kendinize sitenizde yeterli trafik oluştuktan sonra maddi gelir sağlayabilirsiniz.

Farklı bir seçenek olarak küçük esnaflar, küçük çaplı minimal firmalar vb. ile anlaşıp onlar için siteler yapıp freelancer olarak da para kazanmanız mümkün.

Yazılımdan kolay para kazanmak
Yazılımdan kolay para kazanmak

Artık internetin hayatımızdaki varlığının yaygınlığının artmasından dolayı para kazanmak çok daha kolay. Sadece neye nasıl ve ne şekilde başlayacağınızı bulabilmeniz gerekli. Bu yazımda sizinle basit bir web sayfası kodlayarak ve yayınlayarak para kazanmanın basitliğinden bahsettim, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.