Yeni Tosuncuklar Çıkabilir! TOGG Hisse Satışları Başladı!

Yeni Tosuncuklar Çıkabilir! TOGG Hisse Satışları Başladı!

0 39

Tükiye’nin otomobili sloganıyla yola çıkan TOGG açıklandığı günden bugüne kadar büyük mesafe aldı. Geçtiğimiz yıl fabrikasının kurulmaya başlanmasıyla birlikte gözler seri üretim tarihine ve TOGG yönetimine çevrildi. Aracın fiyatı ve seri üretim hattı merak edilirken dolandırıcılar durumu fırsata çevirmeye başladı.

TOGG hisseleri satılıyor..

Özellikle yurt dışında yaşayan gurbetçilere TOGG hisseleri satmaya çalışan ve bazı kişilere hisse satıldığı haberleri gündeme düştü. Dolandırıcılar kendilerini TOGG yatırım danışmanı olarak tanıtarak gurbetçilere sahte evraklarla TOGG hisselerini satmaya başladı. Mağdur sayısının artmasıyla birlikte TOGG yazılı açıklama yaparak vatandaşları uyardı. TOGG yaptığı açıklamada, “Çeşitli sosyal medya platformlarında çıkan ve özellikle yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızı hedefleyen ‘yatırım fırsatı’ duyurularının gerçekliği bulunmayıp, TOGG ile herhangi bir bağlantısı yoktur, tamamen dolandırıcılık amacı taşımaktadır. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri lütfen sadece internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz.” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, TOGG’un takip edilebileceği internet adresinin “https://www.togg.com.tr/”, sosyal medya hesaplarının ise “https://www.linkedin.com/company/toggas, https://twitter.com/togg2022 s=21, https://www.youtube.com/c/TOGG2022, https://instagram.com/togg2022” şeklinde olduğu bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.